a
  • Türkstil
  • Giyim
  • Ayakkabı
  • IN STREET 10. yılında teknoloji ile donatılmış konseptiyle İstiklal Caddesi’nde

IN STREET 10. yılında teknoloji ile donatılmış konseptiyle İstiklal Caddesi’nde

Avrupa’nın yeni nesil en büyük sneaker ve spor giyim mağazası IN STREET

Avrupa’nın yeni nesil en büyük sneaker ve spor giyim mağazası IN STREET’in gelişen teknolojiyle donatılmış 10. yaşını taçlandıran mağazası, İstiklal Caddesi’nde müşterilerine farklı bir alışveriş deneyimi sunuyor. Sokağın en sevilen markalarının sneakerları ve sokağın en tarz kombinlerinden oluşan geniş ürün gamını müşterileriyle buluşturan IN STREET İstiklal Caddesi mağazası, ilk kez hayata geçen birçok yenilikçi uygulama ile görsel şölen ve kişiye özel deneyim fırsatı sunuyor.

 

Avrupa’nın yeni nesil en büyük sneaker ve spor giyim mağazası IN STREET, İstiklal Caddesi’nde açtığı yeni mağazası ile ödüllü konseptini geliştirerek ziyaretçilerine alışverişin ötesinde son teknoloji ile donatılmış görsel şölen ve kişisel deneyim sunuyor.  Sokak modasının nabzını tutan ve sokağın ritminden ilham alan IN STREET mağazası, üç bin metrekarelik alanda daha önce kullanılmamış ekran teknolojileriyle çok farklı bir alışveriş deneyimini müşterileriyle buluşturuyor.

Alışverişin ötesinde bir deneyim

10 yıl öncesinde ilk mağazasını açan ve bugün Türkiye’nin sneaker ve spor giyim zinciri haline gelen IN STREET, İstiklal Caddesi’nde açılan yeni mağazasıyla müşterilerine alışverişin ötesinde bir deneyim sunuyor. Türkiye’de ilk kez kurulan Shoebox ekranla müşterilerine görsel şölenle buluştururken, yine bir ilk olan 61 metre uzunluğundaki Ribbon ekran ile giriş kapısından itibaren misafirleri karşılıyor. Mağazanın her köşesinde farklı teknolojilerden faydalanılan ekranlar ve interaktif dijital deneyim alanları, ziyaretçilere alışveriş sürecinde kendini ayrıcalıklı hissettiriyor. Toplam 72 ekranın bulunduğu mağazada müşteriler; holopack, hololine ve transled gibi birçok uygulamayı Türkiye’de ilk kez IN STREET İstiklal Caddesi’nde deneyimleme imkanı bulurken dijital alışveriş alanı, dijital ayna ve dijital ayak ölçümü gibi birçok yenilikçi uygulama da ilk kez hayata geçiyor.

Biz yaptıklarımızla hiç yetinmedik, hep daha iyisi için çabaladık diyen FLO Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ziylan, “Biz hep sektörümüzde ilk ve öncü adımları atmayı seviyoruz. Yarım asrı aşkın bir sürede şirketimizi bu noktalara getirdik. Global ayakkabı sektörünün saygın ve prestijli iş ortağı olduk. Türkiye’de büyüdük, dünyaya yayıldık. Mağazalar açtık, Lumberjack gibi global markaları satın aldık. Reebok gibi Lotto gibi global markaların lisans haklarını aldık. Türkiye’nin en büyük ayakkabı fabrikasını açtık, sektörümüzde ilk defa kendi teknoloji şirketimizi kuran şirket olduk. Yine ilk güneş enerjisi santralini de biz kurduk. Kendi sektörümüzde Türkiye’nin ihracat şampiyonu olduk. Bugün de en yeni teknolojilerle donatılmış, Avrupa’nın yeni nesil, en büyük sneaker ve spor giyim mağazasını açtık. Bizim için önemli olan kurucu değerimiz “Cesur ve Girişimci” ruhumuz ile hep daha iyisini yapmak için adımlar atmak. Bu vesileyle mağazamızın şirketimize, sektörümüze ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. dedi.

Avrupa’nın yeni nesil en büyük sneaker ve spor giyim mağazasını hayal ettik ve hayalimizi gerçekleştirdik diyen FLO Group CEO’su Yenal Gökyıldırım, “Bu yıl 10. yaşını kutladığımız IN STREET, spor yaşam tarzının hayatın her alanına yaygınlaşmasıyla kısa zamanda Türkiye’nin sneaker ve spor giyim zinciri oldu. Kuruluşundan bu yana her yıl güçlenerek yaklaşık 200 mağaza ulaşarak, sınırlarımızı da aştık. İstiklal mağazamız, IN STREET’in ruhunu en iyi şekilde yansıttığına inandığımız mağazamız. IN STREET İstiklal; müşterilerimize bambaşka bir deneyim sunarak alışveriş deneyiminde çığır açtığımız, teknolojinin imkanlarından sonuna kadar faydalandığımız mağaza oldu” dedi.

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

CONVERSE, DUNGEONS & DRAGONS’UN 50. YILINI KUTLUYOR

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.