a

Koton, 10. kez ‘En Beğenilen Kadın Giyim Markası’ Seçildi

Türkiye’nin lider moda markası Koton, Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği'nin (AYD) 'AVM'lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Markalar' araştırmasında tüketici oylarıyla 'En Beğenilen Kadın Giyim Markası' kategorisinde 10'uncu kez birinci seçildi.

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği’nce (AYD) düzenlenen ve perakende sektörünü kapsayan ‘AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Markalar Araştırması’, ödül töreni İstanbul Swissotel’de yapılan tören ile sahiplerini buldu. Bağımsız tüketici yorumlarıyla tespit edilen sonuçlar doğrultusunda verilen ‘1 Numaralı Markalar’ ödüllerine Koton, 10’uncu kez layık görüldü.

25 ilde 2 bin 400 AVM müşterisi ile görüşüldü 

AYD ve Akademetre Türkiye iş birliği ile Esomar ve Güvenilir Araştırma Belgesi Standartlarına uygun biçimde gerçekleştirilen araştırma, AVM yoğunluğu olan 25 farklı ilde yaklaşık 2.400 AVM müşterisi ile hanelerde yüz yüze görüşme metoduyla gerçekleştirildi. Görüşmeler 1-25 Ekim tarihleri arasında yapıldı. Değerlendirmeler sonucunda 20 kategoride birinci olmaya hak kazanan markalara ödül verildi.

Türkiye’nin lider moda markası Koton, bu değerlendirmede ‘En Beğenilen Kadın Giyim Markası’ seçildi. Bu yıl alınan ödülle Koton, ‘1 Numaralı Markalar’ ödülüne 10’uncu kez layık görülmüş oldu.  20 Kasım’da İstanbul Swissotel’de gerçekleştirilen törende Koton’un ödülünü Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz, Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Yılmaz ve CEO Dr. A Bülent Sabuncu ve yönetim ekibi, 10 bin Koton çalışanını temsilen aldı.

Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz ise 10’uncu kez kazanılan ödül için yaptığı açıklamada, “Cumhuriyetin 100’üncü yılını kutladığımız bu özel yılda, başarımız yeni bir ödülle daha taçlandı. Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği tarafından yapılan araştırmada Koton tam 10’uncu kez ‘En Beğenilen Kadın Giyim Markası’ seçildi. Yakın zamanda Cumhuriyet değerlerini taşıyan marka ödülünü almıştık. Cumhuriyetimizin 100’uncu, bizim de 35’inci yılımızda 10’uncu kez bu ödüle sahip olmamızın kıymeti çok büyük. Koton olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Cumhuriyet’in temel kazanımlarından feyz alarak ülkemiz için, insanımız için azimle, cesaretle çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Kiğılı’ya ‘Erkek Giyim’ kategorisinde ‘1 Numaralı Marka’ ödülü

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.