a
  • Türkstil
  • Giyim
  • COLIN’S’in çalışan bağlılığı projelerine Stevie’den Altın Ödül!

COLIN’S’in çalışan bağlılığı projelerine Stevie’den Altın Ödül!

2023 The Stevie Awards for Great Employers Ödülleri, New York’ta gerçekleşen bir tören ile sahiplerini buldu. “Yılın Mutluluk Müdürü” kategorisinde COLIN’S Çalışan Bağlılığı Müdürü Gökhan Esentürk ‘Altın Ödül’ün sahibi oldu. COLIN’S, bu yıl Türkiye’den bu ödülü alan tek şirket olmanın gururunu yaşıyor.

Jean odaklı global moda markası COLIN’S çalışan bağlılığı, iç iletişim ve işveren markası alanlarında yürüttüğü projelerle iş dünyasının en prestijli ödüllerinden The Stevie Awards for Great Employers’ta büyük ödül olan ‘Altın Ödül’e layık görüldü. COLIN’S Çalışan Bağlılığı Müdürü Gökhan Esentürk’ün “Yılın Mutluluk Müdürü” kategorisinde büyük ödülü kazandığı Stevie Ödülleri’nde şirketin işveren markası projesi “Together” büyük takdir topladı. COLIN’S’in kurum kültürünün merkezinde yer alan “birliktelik” felsefesinden yola çıkan “Together” kurum içerisinde yürütülen pek çok projenin çatısı konumunda yer alıyor.

 

“Together” çatısı altında yeni kurulan Intranet sayfasındaki modüllerle kurum içi iletişim ve teşekkür kültürü desteklenirken, COLIN’S Ayrıcalıkları ile çalışanların ve ailelerinin sağlık hizmetlerine erişimi kolaylaştırılıyor. Etik Hat çalışmalarıyla iş yerindeki psikolojik güvenlik hissi kuvvetlendirilirken, çalışan motivasyonuna yapılan pozitif etkilerle organizasyonel başarı artırılıyor. Müşteri iletişiminde sektör ortalamasının çok üzerinden bir skora ulaşılarak yüzde 92‘ye varan çağrı kapatma oranları, yürütülen çalışmaların en somut örneklerinden biri konumunda.

 

Kurum kültürü ve takım ruhu çalışmaların merkezinde

İş yapış şekillerinin topyekûn değişime uğradığı, çalışan bağlılığının tüm dünyada azaldığı küresel salgın dönemini başarıyla yöneten COLIN’S, çalışanlarını ortak amaç doğrultusunda motive ederek, güçlü bir ekip ve organizasyon yapısı sergiliyor. Çalışan bağlılığı ve işveren markası kapsamında spordan kültüre, kariyerden psikolojik dirençliliğe kadar pek çok alanda projeler yürüten global moda markası, takım ruhunu, çalışan refahını ve etkili iletişimi merkeze alıyor. Çalışanların çocuklarının farklı ülkelerdeki “kardeşleri” ile sevgi ve barış mektupları ile kültürel bağ kurduğu bir projeden, kurum için spor takımlarıyla sağlıklı yaşamın teşvik edildiği uygulamalara kadar COLIN’S çalışanları pek çok çalışmada motivasyonlarını artırabiliyor. Dünyanın 24 ülkesinde faaliyet gösteren moda markası, yenilikçi uygulamaları ve itibarlı kurumlar tarafından ödüllendirilen çalışmalarıyla sektöründe öncü olmaya devam ediyor.

 

70’ten fazla ülkeden 2000’in üzerinde başvuru

8 farklı program altında verilen Stevie Ödülleri iş dünyasının en prestijli ödülleri arasında gösteriliyor. The Stevie Awards for Great Employers Ödülleri bu sene 70’in üzerinde ülkeden 2000’den fazla başvuruyu kabul eden Stevie’in dünya çapında en iyi işverenleri ve insan kaynakları ekiplerini ödüllendiren önemli programlarından biri olarak dikkat çekiyor. Programda, farklı disiplinlerden uzman jüri üyelerinin titiz bir çalışma sonunda ilan ettiği ödüller iş dünyası tarafından yakından takip ediliyor. Global moda markası COLIN’S, bu yıl 8’incisi düzenlenen prestijli ödül programında elde ettiği başarıyla Türkiye’ye “Yılın Mutluluk Müdürü” ödülünü getiren ilk şirket oldu.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Jack&Jones Sonbahar/Kış sezonunu Kubilay Aka ile tanıttı

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.