a
  • Türkstil
  • Genel
  • Eyüp Sabri Tuncer, “Türkiye’nin Süper Markası” Seçildi

Eyüp Sabri Tuncer, “Türkiye’nin Süper Markası” Seçildi

"NielsenIQ" ve Superbrands Türkiye tarafından yapılan araştırma kapsamında Eyüp Sabri Tuncer, kişisel bakım ve kozmetik kategorisinde Türkiye'nin Süper Markası seçildi!

98 ülkede faaliyet gösteren ve bağımsız bir marka değerlendirme kuruluşu olan İngiltere merkezli Superbrands, markaların başarı hikayelerini, ekonomik ve sosyal rollerinin önemini bulundukları ülkelerde anlatmak, tanıtmak ve diğer markalara örnek olmalarını sağlamak amacıyla organizasyonlarına her yıl devam ediyor.

 

Günümüzde markalaşma konusunda bağımsız bir otorite konumuna gelen Superbrands, Türkiye 2022-2023 sonuçlarını açıkladı.

 

4200 marka arasından 1248 markayı aday marka olarak belirleyen “Seçici Kurul” tarafından değerlendirilen markalardan ilk 300’ü, “NielsenIQ” tarafından İstanbul, Ankara, İzmir’de yapılan kadın-erkek, 18-55 yaş ve tüm sosyo-ekonomik statü (SES) gruplarında gerçekleşen görüşmeler sonucunda 141 markaya düşürüldü ve bu seçilen markalar Türkiye’nin “Süpermarkaları”ndan biri olmaya hak kazandı.

 

141 marka arasında bulunan Eyüp Sabri Tuncer, 2022-2023 yılı araştırma sonuçlarına göre ‘Kişisel Bakım ve Kozmetik’ kategorisinde “Türkiye’nin Süper Markası” seçildi.

 

2023 yılında 100.yılını kutlayan Eyüp Sabri Tuncer; kolonya, kolonyalı mendil, kişisel bakım, ev bakım, bebek bakım ve ağız bakım kategorilerinde 700’ü aşkın ürünüyle yurt içinde ve yurtdışı pazarında 72 ülkede bulunurken “Türkiye’nin Vegan sertifikasına sahip ilk kozmetik markası” olma özelliğini de taşıyor.

 

Birbirinden farklı ve değerli esanslarla ürettiği temiz içerikli ürünleriyle Eyüp Sabri Tuncer, milyonlarca kullanıcısına sunduğu doğaya ve canlıya saygılı yenilikçi ürünleri ve sonsuz müşteri memnuniyeti değerleriyle ikinci yüz yılına hazırlanıyor.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Halı ve zemin kaplama sektörünün adresi DOMOTEX 2024’ün odak ülkesi İtalya

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.